Essence Gold

294.00 PLN

ESSENCE

Każdy kto śledzi japońską scenę yoyo zna nazwiska takie jak Izuru Hasumi i Akitoshi Tokubuchi. Ich sygnatury Pragma, WiLL i wspólnie stworzone, tytanowe Metavity zostały uznane przez społeczność na całym świecie. Wykonanie klasy premium, projekt we współpracy z SUS Yoyo Mechanics i wykorzystanie najlepszych jakościowo materiałów – to czynniki, które ciągną za sobą wysokie ceny takich produktów. Ale czy zawsze?

Przed Izuru Hasumi i Akitoshi Tokubuchi stanęło nowe wyzwanie. Wykonanie modelu, który będzie spełniał jakościowe standardy kojarzone z poprzednimi projektami, ale bez konieczności nakładania na niego wysokiej ceny. Efektem jest Essence.

Yoyo wykonane w pełni z aluminium 6061 łączy w sobie najlepsze cechy poprzednich projektów japońskich zawodników. Kształt yoyo bazowany jest na Metavity, jego średnica to średnica z modelu Pragma, a szerokość wzięto z modelu WiLL. Można wyćwiczyć na nim swoje najdłuższe i najszybsze comba, ponieważ spin time jest wręcz nienaturalnie długi dla zwykłego aluminiowego yoyo. Tym niemniej Essence jest modelem tańszym, wykonanym z jednego metalu więc luźne rozkminianie nowych sztuczek na spotkaniu z kumplami też wchodzi w grę. 

Średnica:

56.53 mm

Szerokość:

45.25 mm

Szerokość gapu:

4.50 mm

Waga:

66.08 grama

Rozmiar łożyska:

Rozmiar C 

Układ Response:

"Slim Pad" 19mm

Materiał:

6061 Aluminium

Zaprojektowano w:

Japonii

Wyprodukowano w:

Chinach

Data wypuszczenia:

Sierpień 2021

 

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić