FOR ENGLISH VERSION CLICK HERE

Jesteśmy podekscytowani na samą myśl o Olimpiadzie Zajawek.
Wydarzenie to, podobnie jak cały projekt Skillcorp, tworzone jest przez zajawkowiczów dla
zajawkowiczów.
Na jednym evencie łączymy:
Mistrzostwa Polski w YoYo
Pierwsze Mistrzostwa Polski w Balisongu
Wrocław Kendama Open

Olimpiada ma na celu przede wszystkim zapoznać ze sobą i połączyć trzy społeczności – zawodników yoyo, kendamy i balisongów. Być może są to trzy zupełnie różne hobby, ale z całą pewnością jest to podobny stan umysłu. 

SKILL OLYMPICS TIMELINE

 

10:30 Registration opens

11:00 Main Venue opens

11:45 Registration closes

12:00 All contest begin

17:00 Results and Ending Ceremony

CZAS I MIEJSCE

Pierwsza Olimpiada Zajawek odbędzie się 27 listopada 2021 roku we Wrocławiu w klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej. Wydarzenie będzie trwać od godz. 11:00 do godz. 17:00. Wpisowe na zawody to 30 PLN, koszt wejścia na widownie to 10 PLN. Bilety dostępne będą przy wejściu, płatność kartą lub gotówką.

Link do wydarzenia:  www.facebook.com/events/3090112601222416

Po wydarzeniu zapraszamy was na afterparty, które odbędzie się w klubie Salvador : www.facebook.com/KlubSalvador.

Polish Yoyo Nationals – Mistrzostwa Polski w Yoyo odbędą się w dość standardowym formacie. O 12:00 ruszamy z Eliminacjami. Freestyle każdego z zawodników potrwa 1 minutę. Następnie odbędzie się X Division, w którym zawodnicy (również ci zza granicy ) będą machać w stylu dowolnym przez 2 minuty. Kolejne wydarzenie na scenie PYYN to 1A Open, w którym udział będą brali goście zza granicy. Czas na Freestyle to 3 minuty. PYYN zostaną zakończone Finałem w którym udział wezmą zawodnicy którzy przeszli Eliminacje. Tutaj FS każdego zawodnika to również 3 minuty.
 

REJESTRACJA:

Muzykę do FS prosimy wysyłać na adres events@skillcorp.pl a w tytule wpisać. ZAJAWKA - IMIĘ I NAZIWSKO.
Nazwy plików to -Zajawka-Imię i Naziwsko-Dywizja.

Przykładowy tytuł maila: YOYO – JAN KOWALSKI

Przykładowe nazwy plików: YOYO – JAN KOWALSKI – ELIMINACJE, YOYO – JOHN SMITH – 1A OPEN

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE DO 24.11.

Polish Balisong Nationals – Mistrzostwa Polski w Balisongach to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Przez ostanie miesiące czołowe postaci społeczności flipperów opracowywały autorski system sędziowania mistrzostw.  Czas na scenie to 1 minuta. Więcej informacji o samym systemie sędziowania znajdziecie klikając tutaj.

REJESTRACJA:
Muzykę do FS prosimy wysyłać na adres events@skillcorp.pl a w tytule wpisać. ZAJAWKA - IMIĘ I NAZIWSKO.
Nazwy plików to -Zajawka-Imię i Naziwsko.

Przykładowy tytuł maila: BALISONG – JAN KOWALSKI

Przykładowe nazwy plików: BALISONG – JAN KOWALSKI – , BALISONG – TOMASZ NOWAK 

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE DO 24.11.

 

 

Wroclaw Kendama Open - Na Olimpiadzie Zajawek nie może brakować Kendamy. Format zawodów Open jest powszechnie znany. Jeżeli jednak ktoś nie jest pewien jak to działa tłumaczymy poniżej. Oprócz Open odbędzie sie Intermediate i Freestyle. 
 

W Open i Intermediate gracze stają naprzeciw siebie i grają w kamień papier nożyce. Zwycięzca wybiera, który/a z graczy będzie pierwszy wykonywał sztuczkę losowaną z listy. Gdy sztuczka zostanie wylosowana gracze wykonują ją trzykrotnie – na zmianę po jednym razie.  W razie wykonania sztuczki tyle samo razy (lub nie wykonania jej wcale), gracze nie otrzymują punktów. Jeżeli któryś z graczy wykonał/a sztuczkę więcej razy w trzech powtórzeniach, zyskuje on punkt.  W ten sposób dochodzimy do sytuacji, w której jeden z graczy ma 3 punkty i przechodzi on do następnego etapu, prowadzącego do finału. Przegrany gracz odpada z turnieju. W finale gra odbywa się do 5 punktów.

REJESTRACJA:
Należy wysłać email na adres events@skillcorp.pl a w tytule wpisać:

ZAJAWKA - IMIĘ I NAZIWSKO - KATEGORIA.

Przykładowy tytył maila : KENDAMA - JAN KOWALSKI - OPEN i FREESTYLE
Gdy zapisujesz się na Open nie możesz brać udziału w Intermediate i odwrotnie ;)  

Z RACJI NA DUŻE ZAINTERESOWANIE I LIMIT OSÓB NA WYDARZENIU PRZEZ RESTRYKCJE COVIDOWE LIMIT OSÓB STARTUJĄCYCH:
OPEN 16, 
 INTERMEDIATE 16,  REJESTRACJA NA FREESTYLE ZAMKNIĘTA.

Kliknij tutaj aby zobaczyć listę tricków open.

Kiliknij tutaj aby zobaczyć listę tricków intermidiate.

 

ZAKWATEROWANIE

 

Chilli Hostel znajduje się w pobliżu klubu Firlej. Goście, którzy zarejestrują się przez stronę: bit.ly/3CMJdrs lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 734 095 105  i zaznaczą, że przyjechali na Olimpiadę Zajawek otrzymają 10% zniżki na nocleg.

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo na wydarzeniu:

 

W związku z COVID-19 prosimy o noszenie maseczek w zamkniętej przestrzeni klubu Firlej. Limit osób obecnych w tym samym czasie na wydarzeniu to 150. Na tego typu wydarzeniach dużo zabawek przekazywanych jest z rąk do rąk, dlatego zadbamy również o punkty do dezynfekcji dłoni. Przed wejściem na wydarzenie trzeba będzie podpisać oświadczenie w którym potwierdzamy, że na stan naszej wiedzy jesteśmy zdrowi, nie mieliśmy ostatnio kontaktu z osobami zarażonymi COVID-19, a także, że w razie zakażenia koronawirusem nie pociągamy do odpowiedzialności organizatorów wydarzenia. 

Ponadto pragniemy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że pewna część klubu Firlej zostanie oznaczona jako Strefa Balisongów. To właśnie tam będą ćwiczyć flipperzy i co za tym idzie pojawią się tam ostre noże. Wejście na strefę jest na własną odpowiedzialność. Tym samym prosimy o nieużywanie ostrych (w tym ostro zakończonych) balisongów poza strefą. W pobliżu strefy będzie znajdował się sanitariusz, który w razie nagłego wypadku udzieli pierwszej pomocy. 

Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienie pisemnej zgody rodzica na udział w wydarzeniu lub przyjście z opiekunem.

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić