Dostawa


 

Oferujemy następujące formy dostawy:

 1. Paczomaty InPost
 2. Doręczenie przez firmę kurierską InPost

 • Zakupione produkty wysyłamy w dni robocze, do 48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
 • Zamówienia są przez nas zabezpieczane i starannie pakowane na czas transportu. 
 • Przy odbiorze przesyłki należy dokładnie sprawdzić jej stan. W przypadku gdy widoczne są jakiekolwiek jej uszkodzenia, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera oraz poinformowanie nas o tym wybraną drogą kontaktu.

Płatności


 

Akceptujemy następujące formy płatności:

 • przelew za pośrednictwem serwisu płatniczego PayNow
 • płatność za pobraniemUprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku, w związku z nowymi przepisami dotyczącymi wystawiania faktur VAT (art.106b ust.5 ustawy VAT), w celu wystawienia faktury VAT do paragonu należy podać NIP przed jego wydrukowaniem! Prosimy o informację czy płatność powinna zostać zaksięgowana jako faktura. Jeśli tak – prosimy wraz z potwierdzeniem przelewu , przesłać dane do wystawienia faktury . Przy tej opcji ważne jest również , aby płatność była dokonana z rachunku firmowego – tożsamego z danymi do faktury. Regulacja ta nie dotyczy osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej.

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym cła oraz inne opłaty.
 2. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  1. płatność elektroniczna (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia).
  2. płatność za pobraniem
 3. Sprzedawca na stronach internetowych Sklepu informuje Klienta o terminie w jakim jest on zobowiązany dokonać płatności za Zamówienie. W przypadku braku płatności przez Klienta w terminie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, Sprzedawca po uprzednim bezskutecznym wezwaniu do zapłaty z wyznaczeniem stosownego terminu może odstąpić od Umowy na podstawie art. 491 Kodeksu Cywilnego.

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić