BBbarfly OG1 Plain Red

168.00 PLN

BBBarfly OG 1

Znajdująca się w Toronto kanadyjska firma BBBarfly od 2010 roku produkuje kultowe balisongi-otwieracze, które charakteryzują się legendarną już wytrzymałością. „Otwieracz motylkowy” OG1 wykonano z trwałej stali nierdzewnej oraz dwóch jednolitych aluminiowych rączek. 


Wersję OG1 cechuje połączenie otwieracza z rączkami za pomocą nitów, które trwale zespalają konstrukcję. Nitów nie trzeba dokręcać ani regulować więc jest to świetna opcja dla początkujących, którzy od razu po wyciągnięciu otwieracza chcą przejść do trenowania nowych tricków. Nitowa budowa to oczywiście pewne luzy między rączkami, a krawędzią otwieracza czyli tak zwane zjawisko play. Jeżeli jesteś bardziej zaawansowanym flipperem zalecamy jednak model OG2 w którym nity zastąpiono dokręcanymi śrubami. Będziesz mógł wtedy wyregulować balisonga.

Należy wspomnieć że modele BBbarfly OG1 i OG2 są dużo cięższe i masywniejsze od przeciętnych balisongów, a otwieracz jest szerszy od klasycznego ostrza. Niemniej jednak zabawka w dalszym ciągu z łatwością zmieści się w kieszeni.

 

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić